Sesja dla Mauala.

Dzień dobry Kochani!

Przez przypadek trafiłam na pewną firmę odzieżową na instagramie. Znacie może firmę MAUALA? Jeśli nie, chętnie o niej opowiem.

Mauala to młoda, ale prężnie rozwijająca się firma. Rozpoczynali od kolekcji dziecięcych, które sprzedają na rynku niemieckim. Swoje ubrania tworzą we własnej pracowni, i to tam wymyślają i projektują nowe wykroje i wdrażają w życie.

Według mnie, szczególnym plusem jest to, że szyją na miarę i dbają o klienta. Jak zdążyliście zauważyć, jestem bardzo drobna i przez to mam ogromny problem z kupnem odzieży, jak i obuwia. (nie, nie ubieram się w Smyku :)) Mauala słucha wymagań od interesanta i dzięki nim mam swoją wymarzoną, długą sukienkę, a Oliwier luźny komplet, w którym czuje się luźno i wygodnie. Zaraz zobaczycie nasze ciuszki na zdjęciach.

Mauala tworzy kolekcję zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Powoli wdrażają kolekcję damską( o niej niebawem na blogu) i działają nad outfitami,  zarówno dla kobiet w ciąży, jak i karmiących. Najważniejsze dla nich, to spełnienie oczekiwań klientów. A teraz czas na fotki, które wykonała nam Joanna Oborska, mistrzyni fotografii, artystka i pasjonatka tworząca sercem.

 

A na hasło „Dwaurbanki” macie 20% zniżki na cały asortyment Mauala ważny do 31 grudnia 2017r!

Życzymy miłego dnia!

 

 

Dwa Urbanki,

Oli i ja.

4 thoughts on “Sesja dla Mauala.

Dodaj komentarz