Jesienny spacer.

Spacer z dzieckiem to BARDZO ważny punkt w rozkładzie dnia.  Specjaliści zalecają, aby małe dzieci spędzały na świeżym powietrzu jak najwięcej czasu.  (wyjątkiem są dni, kiedy jest mróz, silny wiatr, deszcz lub upał). No i nie oszukujmy się, nawet dla dorosłego przewietrzenie  głowy działa relaksująco i pozwala się dotlenić.

Odkąd zostałam matką, nigdzie nie miałam ochoty wychodzić. Podczas mojego wyjścia zawsze musiałam spotkać pewne osoby, które działają na mnie dołująco i zniechęcająco. Kiedy wracałam do domu, nie miałam ochoty na nic, bo wiedziałam, że znów będę na językach, dlatego też nie pamiętam, kiedy ostatni raz zabrałam siostry i zostawiłam rodziców samych, aby mogli odpocząć. U nas Urbanków w domu wieczny hałas. Nasze wybuchowe temperamenty nie pozwalają na ciszę i spokój. No i te charakterki pełne pomysłów- to nic dobrego.

Kiedy pogoda była piękna, wiosna zamiast jesieni, zabrałam dziewczyny na spacer do parku. I wiecie co? Czułam się fantastycznie! Pierwszy raz od roku poczułam się tak, jak kiedyś. Ich uśmiechy, śmiechy i zabawa poprawiły mi humor. Dzieci się dotleniły, ja w końcu przestałam się przejmować opinią innych, i co najważniejsze – moi rodzice mieli czas dla siebie na odpoczynek i wypicie w ciszy herbatę.

Jak to ja, zabrałam ze sobą aparat. Musiałam! To silniejsze ode mnie, kocham robić zdjęcia! Może do perfekcji mi daleko i zdjęcia nie są wspaniałe, ale do albumu rodzinnego to wspaniała pamiątka. Przedstawiam Wam Urbanków, tym razem nie Dwóch, lecz Aż trzech! Miało być 4, jednak Jula nie chciała pozować 🙂

 

 

Moja narzutka, którą widzicie na zdjęciu kupiłam w IVON. Dokładny link TU

Kurtka Oliwiera i Tosi – LIDL

Spodnie Oliwiera – 5 10 15

Buciki Oliwiera – KIDISTYL

Czapki – SMYK

Skarpetki Oliwiera- HAPPY SOCKS

Życzymy miłego Dnia! Całujemy!

Dwa Urbanki,

Oli i ja.

8 thoughts on “Jesienny spacer.

  1. Piękne zdjęcia 😍 My również staramy się wychodzić z Frankiem na spacer jak najczęściej 😊

  2. Fajnie. To naprawde fajne ze w tak mlodym wieku odnalazlas sie w roli matki. Podziwiam i gratuluje. Tylko czy nie uwazasz ze zakladania bloga bo masz syna, wstawianiego jego miliona zdjec na instastory i instagam, opowiadanie o nim w Internecie (instagram, blog) odbije Ci sie kiedys? Ze ktos odnajdzie jego zdjecia w internecie gdy byl maly i zaczna sie nasmiewaC?

  3. Do anonima,moim zdaniem twoje przewidywania co do wyśmiewania dziecka w przyszłości z powodu zdjęć z mamą są co najmniej niedorzeczne.Po pierwsze wątpię że ktoś byłby tak wredny,a po drugie nie ma nic śmiesznego w miłości matki do dziecka i propagowaniu zdrowego trybu życia i doradzania innym mamom. A zdjęcia piękne ☺Miłego wieczorku Urbanki ☺

  4. Świetna z was rodzinka a z Ciebie wspaniała mama. Osoby które wypisują głupoty widocznie czegoś Ci zazdroszczą lub mają bardzo nudne życie ❤️❤️

  5. Nie chodzi o zazdrosc, nie zazdroszcze -jestem za mloda na bycie matką, mam czas 🙂 podziwiam że dajesz radę, tak jak mowię -nie każdy dałby radę w tak mlodym wieku. wiemy rowniez w jaka strone idzie spoleczenstwo, a opisywanie kazdego kroku dziecka moze kiedys wplynac na niego bardzo.

Dodaj komentarz