Recenzja torby MAGSY BAGS

Zapewne każda mama wie, że wybranie się z dzieckiem gdziekolwiek jest wielkim wyzwaniem. Trzeba pamiętać o wszystkim co potrzebne (czasem jest tego aż za dużo :)) Teraz pytanie. Jak to wszystko zapakować? Potrzebna duża i pojemna torba!

Z racji tego, iż nasza stara torba do wózka z Roana uległa zniszczeniu, szukałam dla Nas nowej i funkcjonalnej torby na spacery i podróże. Przy wyborze ważne było, aby była poręczna, pakowna i stylowa. No i co najważniejsze – pasowała do naszej nowej spacerówki firmy BRITAX. Kiedy Oli spał (czyli zazwyczaj wieczorami miałam chwilę dla siebie) zabierałam się za szukanie nowej torby. I znalazłam! To MAGSY BAGS.

Torby Magsy, dzięki swojej pojemności zdoła pomieścić wszystkie rzeczy potrzebne dla dziecka. Posiadają wiele kieszonek (AŻ DWANAŚCIE!!!), więc nie mam problemu ze znalezieniem potrzebnego produktu dla Oliwiera, podczas gdy jesteśmy poza domem. Dostępna jest w czterech różnych kolorystykach. Ja jestem szczęśliwą posiadaczką Magsy Bags  w kolorze popielatym, która idealnie współgra z naszą bryką 🙂 Jest to torba unisexowa,  ma tak dobrane kolory, więc pozwalają nosić torbę również tatusiom. Cechuje ją minimalizm w wyglądzie produktów – w ten sposób jest ona jeszcze bardziej funkcjonalna i modna.

Uwielbiam tę torbę ze względu na to, iż mogę ją nosić na różne sposoby:

  1. Na plecach
  2. Na ramieniu
  3. Trzymana w ręku

Muszę wspomnieć, że torba ma w sobie przewijak oraz przypięcie do wózka. Wykonana jest z solidnego i wodoodpornego materiału, więc możemy być spokojne o jej wytrzymałość i wygląd, gdyż wszelkie zabrudzenia można łatwo zmyć. Torby Magsy to produkty dedykowane głównie rodzicom. Ale, ze względu na ich funkcjonalność, przydadzą się właściwie każdemu, kto praktykuje aktywność fizyczną i docenia praktyczne rozwiązania.

 

Cena torby to 239 zł. Uważam, że jest adekwatna do jej walorów i przystosowania.   Można ją kupić TUTAJ

Polecam ją każdej  zabieganej mamie, która ceni sobię wygodę i poczucie bezpieczeństwa!

 

Dwa Urbanki,

Oli i ja.

4 thoughts on “Recenzja torby MAGSY BAGS

  1. Muszę pomyśleć o takiej torbie 😍 prezentuje się naprawdę pięknie i do tego bardzo praktyczna

  2. Oj tak, torba jest bardzo ważna. My nasza mamy zawsze w samochodzie, żeby nie zapomnieć 🙈😊

Dodaj komentarz